Image

Informatie HS3 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob Meijer

Coach:
Matthy Huijbers

Aanspreekpunt TC:
Jack Zwemmer

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
3 Hans van Marlen Passer-Loper  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
16 Albert Heijdens Midden  
22 Michael Holst Passer-Loper  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
25 Koen Koenen Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal / Spelverdeler  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
72 Albert Willems Spelverdeler  
81 Timur Maryin Passer-Loper  
       

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
11-11-2021 19:00-23:30




Bar- en Zaaldienst
11-11-2021 20:00 HS 1 SAS'70 HS 2 1 H2C-GJ NBH Fluiten
11-11-2021 20:00 HS 2 Keizer Otto-Triv. HS 1 4 H2D-GJ NBH Fluiten
27-11-2021 12:00-18:30




Bar- en Zaaldienst
27-11-2021 14:15 MA 2 Spaarnestad MA 6 4 MA2D1-AE NBH Fluiten
27-11-2021 14:15 MB 2 US MB 1 4 MB2F1-AE NBH Fluiten
27-11-2021 15:59 MA 1 vv Nederhorst MA 1 3 MA1C1-BG NBH Fluiten
09-12-2021 19:30 - 22:30




Bar- en Zaaldienst
09-12-2021 20:00 HS 1 Spaarnestad HS 8 1 H2C-GL NBH Fluiten (HV)
09-12-2021 20:00 HS 2 Lovoc HS 2 4 H2D-GL NBH Fluiten (MH)

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 2938327906732
2Prima Donna Kaas Huizen HS 3937308910722
3Almere Buiten HS 29302513855730
4Rogue Razor US HS 59272316878795
5Gemini S HS 39262217874828
6vv Nederhorst HS 18252214780727
7De Spuyt HS 110242122900933
8Keizer Otto-Trivolley HS 19161424779831
9Lovoc HS 26131114519537
10AMVJ-Martinus HS 376625556711
11VCH HS 385428548773
12Spaarnestad HS 973325506692

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus HS 3-Almere Buiten HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendAMVJ-Martinus HS 3-Keizer Otto-Trivolley HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendVCH HS 3-AMVJ-Martinus HS 3 FBK-hal Hoofddorp
Onbekendvv Nederhorst HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 De Blijk Nederhorst den Berg
OnbekendLovoc HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Spz Eikenrode Loosdrecht
21-01-202220:00 uurvv Nederhorst HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 De Blijk Nederhorst den Berg
27-01-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Rogue Razor US HS 5 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
03-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-VCH HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
18-02-202221:00 uurGemini S HS 3-AMVJ-Martinus HS 3 Kerkelanden Hilversum
10-03-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-De Spuyt HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer