Image

Informatie HS3 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Sanne ten Holt

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rug- Nummer   Naam                                 Positie                          
39 Daniele Basriev Spelverdeler
  Wassil Malikzad  
81 Timur Maryin Passer-Loper
36 Rick Opdam Passer-Loper
  Hera Saouadogo  
34 Mike Sol (A) Midden
  Mark Veldt Midden
29 Anno van Vugt Diagonaal

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 1833276802572
2Sporting/OSS HS 18302510771710
3VHZ HS 18292510798653
4Voluit HS 19292415885801
5Spaarnestad HS 128231915726732
6The Setfighters HS 28211816727690
7AMVJ-Martinus HS 38191718716734
8Atalante HS 38151423749786
9Spaarnestad HS 108141322695779
10vv Jonas HS 4710920531648
11Croonenburg HS 2810925647780
12VCC'92 HS 387626616778

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
01-12-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Sporting/OSS HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
09-12-202221:15 uurvv Jonas HS 4-AMVJ-Martinus HS 3 De Walvis Beverwijk
15-12-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 10 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
12-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-01-202321:15 uurCroonenburg HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 De Bloemen Castricum
26-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-The Setfighters HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
31-01-202320:45 uurSporting/OSS HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Cor Korverhal Zandvoort
09-02-202319:15 uurAMVJ-Martinus HS 3-Atalante HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
16-02-202320:00 uurVoluit HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Sportcentrum Uitgeest Uitgeest
09-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 12 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
17-03-202320:45 uurVHZ HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Estafette Nieuw-Vennep
23-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-vv Jonas HS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer