Image

Informatie DS1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Ma - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal
Wo - 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob  Meijer

Coach:
Rob Meijer

Aanspreekpunt TC:
Jack Zwemmer

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie
38 Sanne ten Holt Midden (A)
46 Bodwine van Sluis Midden 
89 Norah Vlas  Passer-loper
100 Skye MacRae Midden 
131 Matilde Leitão Spelverdeler
166 Karya Özen Passer-loper
167 Ada Özen Passer-loper
  Inge Tanja  
  Annika Veenstra  
  Naomi Stuifbergen  
  Lizeth Haveman (nog geen lid)

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
16-09-2021 19:30 DS 1 Almere Buiten DS 1 4 BD0B-72 NBH Bar- en Zaaldienst
18-09-2021 12:00-16:00




Bar- en Zaaldienst
18-09-2021 12:30 MA 2 MA 3 1 MA2D1-AB NBH Fluiten
18-09-2021 14:15 MA 1 Spaarnestad MA 4 2 MA1C1-BD NBH Fluiten
28-10-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
28-10-2021 20:00 HS 1 Spaarnestad HS 10 1 H2C-GA NBH Fluiten
28-10-2021 20:00 DS 2 Spaarnestad DS 12 2 D2E-GC-2 NBH Fluiten
25-11-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
25-11-2021 20:00 HS 1 The Setfighters HS 1 1 H2C-GH NBH Fluiten
25-11-2021 20:00 DS 2 VHZ DS 3 2 D2E-GH NBH Fluiten
06-12-2021 21:00 HS 3 Spaarnestad HS 9 1 H2D-BK NBH Fluiten
09-12-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
09-12-2021 20:00 HS 2 Lovoc HS 2 4 H2D-GL NBH Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Atalante DS 1154010072
2Albatros DS 1143110274
3VHZ DS 11332110109
3UvO DS 11332106105
5AMVJ-Martinus DS 11223105106
5VV Amsterdam DS 41223109110
7Armixtos DS 3111374102
8Smashing Velsen '96 DS 1000000
8VCC'92 DS 1000000
10VV Amsterdam DS 6100472100

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
22-09-202118:30 uurAMVJ-Martinus DS 1-Almere Buiten DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
24-09-202121:15 uurAtalante DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 De Boei Vinkeveen
30-09-202120:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-VHZ DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-10-202120:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-Albatros DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
30-10-202115:00 uurArmixtos DS 3-AMVJ-Martinus DS 1 Sportcentrum de Pijp Amsterdam
04-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-VCC'92 DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
13-11-202117:00 uurVV Amsterdam DS 4-AMVJ-Martinus DS 1 Blauwwit Amsterdam
18-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-VV Amsterdam DS 6 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-11-202119:30 uurSmashing Velsen '96 DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Zeewijk IJmuiden
13-01-202220:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-Atalante DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
21-01-202220:45 uurVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Estafette Nieuw-Vennep
02-02-202221:00 uurAlbatros DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Wethouder Verheijhal Amsterdam

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer