Image

Informatie DS1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Ma - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal
Wo - 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob  Meijer

Coach:
Rob Meijer

Aanspreekpunt TC:
Jack Zwemmer

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie
1 Lizeth Haveman Libero
18 Charity Venloo Passer-loper
26 Alissa Hippe Midden/Passer-loper
38 Sanne ten Holt Midden (A)
39 Anika Veenstra Diagonaal
46 Bodwine van Sluis Midden 
131 Matilde Leitão Spelverdeler
166 Karya Özen Passer-loper
167 Ada Özen Passer-loper
  Inge Tanja Midden
  Naomi Stuifbergen Libero/setter (meetrainster)

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
16-09-2021 19:30 DS 1 Almere Buiten DS 1 4 BD0B-72 NBH Bar- en Zaaldienst
18-09-2021 12:00-16:00




Bar- en Zaaldienst
18-09-2021 12:30 MA 2 MA 3 1 MA2D1-AB NBH Fluiten
18-09-2021 14:15 MA 1 Spaarnestad MA 4 2 MA1C1-BD NBH Fluiten
28-10-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
28-10-2021 20:00 HS 1 Spaarnestad HS 10 1 H2C-GA NBH Fluiten
28-10-2021 20:00 DS 2 Spaarnestad DS 12 2 D2E-GC-2 NBH Fluiten
25-11-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
25-11-2021 20:00 HS 1 The Setfighters HS 1 1 H2C-GH NBH Fluiten
25-11-2021 20:00 DS 2 VHZ DS 3 2 D2E-GH NBH Fluiten
06-12-2021 21:00 HS 3 Spaarnestad HS 9 1 H2D-BK NBH Fluiten
09-12-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
09-12-2021 20:00 HS 2 Lovoc HS 2 4 H2D-GL NBH Fluiten
 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Armixtos DS 3728236683531
2AMVJ-Martinus DS 18262212756662
3Albatros DS 1624196596469
4UvO DS 17242010691605
5VV Amsterdam DS 47201713667620
6VHZ DS 16151313543562
7Atalante DS 17141117594629
8VCC'92 DS 1710820542642
9Smashing Velsen '96 DS 168818507593
10VV Amsterdam DS 671127433699

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus DS 1-Atalante DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Estafette Nieuw-Vennep
OnbekendAtalante DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 De Boei Vinkeveen
21-01-202220:45 uurVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Estafette Nieuw-Vennep
02-02-202221:00 uurAlbatros DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Wethouder Verheijhal Amsterdam
10-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-Armixtos DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
19-02-202219:00 uurVCC'92 DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Wormer Sporthal Wormer
26-02-202211:00 uurVV Amsterdam DS 6-AMVJ-Martinus DS 1 Blauwwit Amsterdam
10-03-202220:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-VV Amsterdam DS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
24-03-202220:00 uurAMVJ-Martinus DS 1-Smashing Velsen '96 DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-04-202221:00 uurUvO DS 1-AMVJ-Martinus DS 1 Wethouder Verheijhal Amsterdam

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer