Image

Informatie HS2 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00

Trainer:
Rob Meijer

Coach:
Rob Meijer

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
11 Boris Bouwense Diagonaal  
17 Robert de Jong Spelverdeler  
  Robin de Jong    
31 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
40 Sander Helfensteijn Midden  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
  David Keijzer Midden  
  Dmitrii Burlutckii    

Zaal-, Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
27-11-2021 12:00-18:30




Bardienst
11-12-2021 13:30-18:30



Meerkamp Zaaldienst
11-12-2021 14:15 MB 1 VV Amsterdam MB 1 3 MB1B1-ED Meerkamp Fluiten
11-12-2021 15:59 MA 3 MA 2 4 MA2D1-BA NBH Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 2938327906732
2Prima Donna Kaas Huizen HS 3937308910722
3Almere Buiten HS 29302513855730
4Rogue Razor US HS 59272316878795
5Gemini S HS 39262217874828
6vv Nederhorst HS 18252214780727
7De Spuyt HS 110242122900933
8Keizer Otto-Trivolley HS 19161424779831
9Lovoc HS 26131114519537
10AMVJ-Martinus HS 376625556711
11VCH HS 385428548773
12Spaarnestad HS 973325506692

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus HS 2-Prima Donna Kaas Huizen HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendAMVJ-Martinus HS 2-De Spuyt HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendAMVJ-Martinus HS 2-Lovoc HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-01-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-De Spuyt HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
28-01-202220:15 uurAlmere Buiten HS 2-AMVJ-Martinus HS 2 Almere Buiten Almere
03-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-02-202221:30 uurPrima Donna Kaas Huizen HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Prima Donna Kaas Arena Huizen
17-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Spaarnestad HS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10-03-202219:45 uurKeizer Otto-Trivolley HS 1-AMVJ-Martinus HS 2 De Lunet Naarden
17-03-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-vv Nederhorst HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-03-202216:30 uurRogue Razor US HS 5-AMVJ-Martinus HS 2 Amstelcampus Amsterdam
01-04-202221:45 uurLovoc HS 2-AMVJ-Martinus HS 2 Spz Eikenrode Loosdrecht

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer