Image

Informatie HS2 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00

Trainer:
Rob Meijer

Coach:
Rob Meijer

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
11 Boris Bouwense Diagonaal  
17 Robert de Jong Spelverdeler  
  Robin de Jong    
31 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
40 Sander Helfensteijn Midden  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
  David Keijzer Midden  
  Dmitrii Burlutckii    

Zaal-, Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
09-10-2021 12:00-18:30




Bar- en Zaaldienst
09-10-2021 12:30 JB 1 VC Allvo JB 1 2 JB2B1-AD NBH Fluiten
09-10-2021 12:30 MB 1 Spaarnestad MB 1 3 MB1B1-EB NBH Fluiten
09-10-2021 15:59 MA 1 VCH MA 2 2 MA1C1-BE NBH Fluiten
04-11-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
04-11-2021 20:00 HS 3 Gemini S HS 3 1 H2D-BE NBH Fluiten
11-12-2021 13:30-18:30



Meerkamp Zaaldienst
11-12-2021 14:15 MB 1 Albatros MB 1 3 MB1B1-EA-2 Meerkamp Fluiten
11-12-2021 15:59 MA 3 MA 2 4 MA2D1-BA NBH Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 2154010266
2Prima Donna Kaas Huizen HS 314319582
2vv Nederhorst HS 114319592
2Rogue Razor US HS 514319782
5Almere Buiten HS 2133210294
6Keizer Otto-Trivolley HS 1122394102
7Lovoc HS 211138295
7Gemini S HS 311138297
7De Spuyt HS 111139295
10AMVJ-Martinus HS 3000000
10Spaarnestad HS 9000000
12VCH HS 3100466102

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus HS 2-Kratos '08 HS 6onbekend
23-09-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Gemini S HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
01-10-202121:00 uurDe Spuyt HS 1-AMVJ-Martinus HS 2 Wethouder Verheijhal Amsterdam
07-10-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Almere Buiten HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-10-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-10-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
28-10-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Prima Donna Kaas Huizen HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-11-202121:00 uurSpaarnestad HS 9-AMVJ-Martinus HS 2 Beyneshal Haarlem
11-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Keizer Otto-Trivolley HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
19-11-202120:00 uurvv Nederhorst HS 1-AMVJ-Martinus HS 2 De Blijk Nederhorst den Berg
25-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Rogue Razor US HS 5 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
09-12-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-Lovoc HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer