Image

Informatie HS2

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag

Trainer:
Nog niet bekend

Coach:
Matthy Huijbers

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
3 Hans van Marlen Passer-Loper  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
16 Albert Heijdens Midden  
22 Michael Holst Passer-Loper  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
25 Koen Koenen Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal / Spelverdeler  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
72 Albert Willems Spelverdeler  
81 Timur Maryin Passer-Loper  
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Lovoc HS 22971198147
2Gemini S HS 32763197168
3Voleem HS 22653174139
4SAS'70 HS 114319476
5Prima Donna Kaas Huizen HS 4133210589
6Keizer Otto-Trivolley HS 213329697
7AMVJ-Martinus HS 22227162205
8VC Allvo HS 311137694
9Rogue Razor US HS 5000000
10VCH HS 32008113200

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-10-202018:00 uurVoleem HS 2-AMVJ-Martinus HS 2 Huis van Eemnes Eemnes
08-10-202021:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-Gemini S HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202019:30 uurVC Allvo HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Waterwijk Almere
12-11-202021:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-SAS'70 HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
21-11-202016:30 uurRogue Razor US HS 5-AMVJ-Martinus HS 2 Amstelcampus Amsterdam
26-11-202021:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-Keizer Otto-Trivolley HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
09-12-202021:00 uurVCH HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 FBK-hal Hoofddorp
16-01-202117:00 uurPrima Donna Kaas Huizen HS 4-AMVJ-Martinus HS 2 Prima Donna Kaas Arena Huizen
21-01-202121:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-Voleem HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-01-202121:00 uurGemini S HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Kerkelanden Hilversum
04-03-202121:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-VC Allvo HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-03-202119:15 uurSAS'70 HS 1-AMVJ-Martinus HS 2 de Scheg Uithoorn

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer