Image

Informatie HS1 (seizoen 2023/2024)

Trainingstijden:

Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal
Woensdag - 20:15 - 22:00, Nieuwe Bankrashal (facultatief)

Competitie:
1e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
  Ammar    
11 Boris Bouwense Diagonaal  
11 Chris Keijzer Diagonaal  
11 Daniele (meetrainen woe)  
41 David Keijzer Midden  
98 Dmitrii Burlutckii Midden  
12 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
41 Nikita (meetrainen woe)  
51 Paul Weijer    
17 Robert de Jong Spelverdeler  
99 Robin de Jong    
55 Stijn    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smashing '72 HS 121080202164
2Zaanstad HS 42653180161
3K.V.A. HS 1154010061
4UvO HS 1154010062
5Netzo HS 12544179152
6Spaarnestad HS 82544182187
7Armixtos HS 1143110992
8Osiris US HS 614319988
9Oberon HS 111138899
10AMVJ-Martinus HS 1100485102
11Spaarnestad HS 92008133202
12VV Amsterdam HS 42008113200

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-10-202312:30 uurVV Amsterdam HS 4-AMVJ-Martinus HS 1 Sporthal Laan van Spartaan Amsterdam
12-10-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Oberon HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
24-10-202321:00 uurUvO HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Van Hogendorphal Amsterdam
31-10-202321:00 uurArmixtos HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Van Hogendorphal Amsterdam
02-11-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Osiris US HS 6 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-11-202316:00 uurK.V.A. HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Sportcentrum de Pijp Amsterdam
16-11-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Netzo HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
23-11-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Spaarnestad HS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-12-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Zaanstad HS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
13-1-202415:00 uurSmashing '72 HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Diemen Diemen
18-1-202421:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-VV Amsterdam HS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-1-202421:00 uurOberon HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 ICK Weespersluis Weesp