Image

Informatie JB1 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Maandag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2de klasse A

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:

Hans Vinken

Coach:

 

Teamindeling

Rug- Nummer Naam Positie  
  Tim van den B.    
   Nikita G.    
  Kuba K.    
  Pavlo K.    
  Ruben M.    
  Nikita N.    
  Kavin S.    
  Araz Z.    
       
       
       
 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Madjoe JB 1831258782561
2Ardea JB 18272212747722
3Madjoe JB 28221916754695
4VV Wham Wham JB 18151321674775
5Alvoco JB 185527578782
Alvoco JB 2000000

Wedstrijden

Vervallen wedstrijd: 3000BJ2B 24, Datum: , Speellocatie: ?
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus JB 1-VV Amsterdam JB 1
27-01-202319:15 uurOberon JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 ICK Weespersluis Weesp
04-02-202312:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-V.V.Ouderkerk JB 3 De Meerkamp Amstelveen
11-02-202312:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-VHZ JB 2 De Meerkamp Amstelveen
17-02-202319:30 uurvv Nederhorst JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 De Blijk Nederhorst den Berg
24-02-202319:30 uurAtalante JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 De Boei Vinkeveen
15-03-202319:15 uurV.V.Ouderkerk JB 3-AMVJ-Martinus JB 1 Bindelwijk Ouderkerk aan de Amstel
01-04-202312:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-vv Nederhorst JB 1 De Meerkamp Amstelveen
15-04-202312:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-Oberon JB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer