Image

Informatie MB2

Trainingstijden:
Do - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Michael Holts

Coach:

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Sarina Rhmaty    
  Bo van Esch     
  Daniela Ledezma    
  Dominika Wezyk    
  Victoria Christensen    
  Eva Touze    
  Yuri Tagawa    
  Ines Bredel    
  Mira Popova    
  Eline Sund    
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VHZ MB 12880200133
2VV Amsterdam MB 12553190140
3AMVJ-Martinus MB 23557253287
4NOVO MB 12444179179
5VCH MB 112228794
6Albatros MB 22226155183
7V.V.Ouderkerk MB 12226147195

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
03-10-202015:00 uurVV Amsterdam MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 Blauwwit Amsterdam
10-10-202016:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-NOVO MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
24-10-202011:00 uurNOVO MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 Sportpark Duinwetering Noordwijk ZH
31-10-202016:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-VV Amsterdam MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-11-202013:00 uurVCH MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 FBK-hal Hoofddorp
21-11-202016:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-VCH MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-12-202019:15 uurVHZ MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 Estafette Nieuw-Vennep

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer