Image

Informatie DS3

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag

Trainer:
Robert de Jong

Coach:
Raúl Ho Len Fat

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
17 Theresia de Jong    
43 Marije Faber    
  Anika Veenstra    
58 Marieke de Gijsel (A)    
  Ada Ozen    
  Melissa Wijchers    
  Laura v d Boer    
  Anisha Kanhai    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VHZ DS 121080200128
2Atalante DS 32971198134
3Spaarnestad DS 102763200176
4VHZ DS 2154010059
5VCH DS 42544156188
6Spaarnestad DS 614319963
7AMVJ-Martinus DS 32445165195
8Oradi/Omnia DS 1122396102
9VIP DS 42227138205
10Atalante DS 211139090
11Smashing Velsen '96 DS 32117157195
12Smashing Velsen '96 DS 22008136200

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VHZ DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
24-10-202014:30 uurSpaarnestad DS 10-AMVJ-Martinus DS 3 Beyneshal Haarlem
29-10-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Atalante DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202021:15 uurAtalante DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 De Boei Vinkeveen
12-11-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VCH DS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-11-202020:45 uurSmashing Velsen '96 DS 3-AMVJ-Martinus DS 3 Zeewijk IJmuiden
26-11-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VIP DS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-12-202020:45 uurSmashing Velsen '96 DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 Zeewijk IJmuiden
11-01-202121:00 uurSpaarnestad DS 6-AMVJ-Martinus DS 3 Beyneshal Haarlem
21-01-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VHZ DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-01-202119:15 uurVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 3 Estafette Nieuw-Vennep
04-02-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Spaarnestad DS 10 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer