Image

Recreanten Maandag (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Ma - 20:00 - 21:30, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
De meeste spelers van deze groep doen ook mee aan de Recreanten Mix Emergohal die maandelijks op een vrijdagavond plaatsvindt in de Emergohal.

Aanspreekpunt:
Adri van Mourik

Mail:
recreanten@amvjmartinus.nl

Teamindeling


Naam Competitie
Emily Al  
Mie Iwasaki x
Foekje Koopmans  
Darek Krebs x
Boudewijn van der Kroon x
Arieke Leeuwdrent x
Patrycja Luc x
Marcus Meekel x
Martijn Meekel x
Adri van Mourik   *  
Aad Ruiter          × x
Miranda Sinneger  
Balazs Somogyi  
Roy Suurbier x
Monique de Wit x
   
* Contactpersoon algemeen
× Contactpersoon competitie

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus XR 11322224636483
2VHZ XR 11318188597509
3Unitas XR 214181810675581
4Unitas XR 114121216601626
5VCH XR 513111115550568
6Atalante XR 1148820546669
7SAS'70 XR 1135521460629

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer